Beschrijving
Technische Parameters

Producten Beschrijvingiptie van acrylprimer uv-printer
Als klant hopen we allemaal dat de fabrikanten gezaghebbend en professioneel zijn, maar op dit moment zijn er maar heel weinig echte fabrikanten op de markt voor flatbedprinters.
Om tegemoet te komen aan de psychologie van de klant, zullen veel verkoopagenten adverteren met "Ik ben de echte fabrikant", maar wanneer klanten vragen om de fabriek of productiewerkplaats te zien, zullen ze "afgelegen gebied" en "gebruikers die de machine niet hebben gekocht" gebruiken kan niet bezoeken" om verschillende redenen. Laat klanten niet in de productie-installatie en werkplaats kijken.
Om de winstgevendheid te garanderen, is naast het printeffect ook een goede stabiliteit een essentiële kwaliteit van de apparatuur.

Producten parameters
| Modelnr. | OM-UV2513 |
| Printerkop | 3-8stuks Ricoh G5/G6 printkop |
| Printplaat | UMC |
| Machinemotor | Leadshine-servomotor |
| Machinegids | Dubbele THK high-speed mute-gids |
| Maximale afdrukgrootte | 98 "* 51" (2500 mm * 1300 mm) |
| Maximale afdrukhoogte | 10 cm |
| Materialen om af te drukken | Aluumimum, Polywood, Vormbord, Metaal, Kunststof, Glas, Hout, enz. |
| Nozzle-nummer | 1280Spuitstukken |
| Inkt kleuren | CMYK plus W plus V |
| Type inkt | UV-inkt |
| Inktvoorraad | 1000 ml/fles |
| Afdruksnelheid |
Gen5: 4pass:Bi direction/Middle Feather----16m²/H 6pass:Bi direction/Middle Feather----12m²/H Gen6:4pass:Bi direction/Middle Feather----24m²/H 6pass:Bi direction/Middle Feather----18m²/H |
| Secundaire inkttank | Verwarmingsfunctie om de inkt in goede staat te houden |
| Afdrukmethode | Drop-on-demand piëzo-elektrische inkjet |
Voordelen van de2513 UV-flatbedprinter met Ricoh G5-kop
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Kogelschroefbeweging
Hiwin-merk, dubbele schroefspoorwegen met hoge kwaliteit |
Controlepaneel
Mooi design bedieningspaneel, eenvoudig te bedienen |
Eenvoudig functioneel gebied
Los gemakkelijker de machineproblemen op |
||
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Inkt ontbreekt alarmerend systeem
Automatisch alarmerend wanneer de inkt erg gemakkelijk ontbreekt |
Negatief druksysteem
Bewaar de inl en verstop de koppen niet, gemakkelijk te onderhouden |
Sterke tankketting
proect de kabels gebruiken meer langere tijd |

Vraag: Hoe ontvang ik mijn bestelling? Is het veilig tijdens verzending?
A: Voor de artikelen die u hebt gekocht, regelen wij verzending over zee of internationale koeriersdiensten om te verzenden en meestal zijn de vervoerders DHL, FedEx, TNT en UPS. Het zal vrij veilig zijn tijdens verzending over zee of door de lucht. Bovendien kopen we een verzekering af als garantie voor uw bestelling.
Vraag: Kunnen de bedrukte producten buiten worden geplaatst of gebruikt?
EEN: Ja.
Populaire tags: acrylprimer uv-printer, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, prijs, goedkoop, korting kopen
Een paar
Uv Printer Met Wit En VernisVolgende
Uv-printer aan de muurAanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk













