Beschrijving
Technische Parameters

Producten Beschrijvingvan sigo uv-printer
Nadat de UV-printer klaar is met printen, is het het eindproduct dat onmiddellijk kan worden verpakt, waardoor de droogstappen van traditioneel printen worden geëlimineerd en arbeidskosten worden bespaard.
UV-printer hoeft geen plaat te maken, ondersteunt een verscheidenheid aan uitvoersoftware, ondersteunt een verscheidenheid aan bestandsindelingen en kan snel, goedkoop en efficiënt afdrukken.
Het afdrukken van full-colour patronen kan in één keer worden voltooid en de geleidelijke kleur kan het fotokwaliteitseffect bereiken, de positionering is nauwkeurig, de kleurnauwkeurigheid is hoog en het afwijzingspercentage is nul.

Producten parameters
| Modelnr. | OM-UV2513 |
| Printerkop | 3-8stuks Ricoh G5/G6 printkop |
| Printplaat | UMC |
| Machinemotor | Leadshine-servomotor |
| Machinegids | Dubbele THK high-speed mute-gids |
| Maximale afdrukgrootte | 98 "* 51" (2500 mm * 1300 mm) |
| Maximale afdrukhoogte | 10cm |
| Materialen om af te drukken | Aluumimum, Polywood, Vormbord, Metaal, Kunststof, Glas, Hout, enz. |
| Nozzle-nummer | 1280Spuitstukken |
| Inkt kleuren | CMYK plus W plus V |
| Type inkt | UV-inkt |
| Inktvoorraad | 1000 ml/fles |
| Afdruksnelheid |
Gen5: 4pass:Bi direction/Middle Feather----16m²/H 6pass:Bi direction/Middle Feather----12m²/H Gen6:4pass:Bi direction/Middle Feather----24m²/H 6pass:Bi direction/Middle Feather----18m²/H |
| Secundaire inkttank | Verwarmingsfunctie om de inkt in goede staat te houden |
| Afdrukmethode | Drop-on-demand piëzo-elektrische inkjet |
Voordelen van de2513 UV-flatbedprinter met Ricoh G5-kop
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Kogelschroefbeweging
Hiwin-merk, dubbele schroefspoorwegen met hoge kwaliteit |
Controlepaneel
Mooi design bedieningspaneel, eenvoudig te bedienen |
Eenvoudig functioneel gebied
Los gemakkelijker de machineproblemen op |
||
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Inkt ontbreekt alarmerend systeem
Automatisch alarmerend wanneer de inkt erg gemakkelijk ontbreekt |
Negatief druksysteem
Bewaar de inl en verstop de koppen niet, gemakkelijk te onderhouden |
Sterke tankketting
proect de kabels gebruiken meer langere tijd |

Vraag: Hoe zit het met het onderhoud van de printer?
A: De printer heeft een automatisch reinigend en automatisch nat houden-systeem, elke keer voordat u de machine uitschakelt, moet u een normale reiniging uitvoeren zodat de printkop nat blijft.
Als u de printer langer dan 1 week niet gebruikt, is het beter om de machine 3 dagen later aan te zetten om een test uit te voeren en automatisch schoon te maken.
Vraag: Hoe te betalen? Kan ik een creditcard gebruiken?
A: U kunt de volgende betaalmethoden gebruiken: Ali Trade Assurance, Western Union, Money Gram, bankoverschrijving, Telegraphic
Overdracht (T/T), LC... betaling.
Vraag: Hoe weet ik of het succesvol is betaald?
A: We sturen u een e-mail ter bevestiging van de betaling na ontvangst van uw betaling
Populaire tags: sigo uv-printer, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, prijs, goedkoop, korting kopen
Een paar
Box UV-printerVolgende
Uv-printer multitaskenAanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk













