Beschrijving
Technische Parameters

Productbeschrijving van een plotterprinter
Voordelen van een plotterprinter
Tot 2400 x 1200 geoptimaliseerde dpi zwarte afdrukkwaliteit
Tot 2400 x 1200 geoptimaliseerde dpi kleurenafdrukkwaliteit
D-print 30 seconden/pagina, 76 D-prints per uur
Op kleurstofbasis (C, M, Y); Op pigmentbasis (K)
Papierinvoer, rolinvoer, automatische documentinvoer, mediabak, automatische horizontale snijder
Voldoet aan de vereisten van Klasse B, waaronder: Verenigde Staten (FCC-regels)

Producten parameters
| Model | OM-ECO1802E |
| Printkop | twee XP600/DX5/DX7/I3200 |
| Levensduur printkop | 6-12maanden |
| Maximale afdrukbreedte | 1750mm |
| Kleur | CMYK |
| (4/6/8/pass) Afdruksnelheid | 4 doorgangen: 40m2/u 6 doorgangen: 30m2/u |
| Print materiaal | PP-papier, film met achtergrondverlichting, behang, vinyl, flexbanner enz. |
| Afdrukhoogte | 2-5mm verstelbaar |
| Hoeveelheid rolpen | 14 |
| Rip-software | Maintop6.0/ Fotoafdruk |
| Voedingsspanning, Vermogen | 220V 1350W |
| Beeldformaat | TIFF, JPEG, JPG, PDF, enz. |
| Operationele omgeving | temperatuur: 27 graden - 35 graden, luchtvochtigheid: 40 procent -60 procent |
| Beschikbare inkt | eco-solvent inkt |
| Verbruik van inkt voor 1m² (CMYK) | 250m² |
| Interfacetype | Lan |
| Bordtype (merk) | Senyang |
| Spoor merk | Hiwin |
| Merk servomotor | JMC |
| Capaciteit inkttank / capaciteit afvalinkttank | 1.2L / 1L |
| Tekenmethode inktstapel | Opheffende inktstapel |
| Inkttoevoersysteem | Positieve en negatieve toevoerinkt |
| Balk materiaal | Aluminium |
| Printerformaat | 2638 mm * 510 mm * 700 mm |
| Verpakkingsgrootte | 2715mm*730mm*700mm |
| Standaard reserveonderdelenpakket | met |
| Garantie | 1 jaar (behalve printkop) |
| Automatische hoogte | met |
| Schakelaar voor anti-wrijfmateriaal | met |
| Verwarmingssysteem | Buitenventilator voor platformverwarming en infraroodverwarming |
| Extra functie | Alarm van inkttekort Alarm van vol afvalinkt Alarm van papiertekort |
| Ophaalsysteem | Opnamesysteem met enkele motor (standaard) |
| Bescherming van printkop | Automatisch reinigingssysteem |
Voordelen van de OMAJIC 1800 mm Eco Solvent Printer
![]() |
![]() |
|
|
Take-up papier systeem Dubbele motor voor- en achterpapierinvoer, loodglans extern en intern drogen |
Uitwendig en inwendig drogen 9 stks Fan en Ruby tube droog, materiaal kan sneller drogen. motorbesturing feed stabieler |
![]() |
![]() |
![]() |
||
|
Hijsend inktstation
Automatisch heffende inktstapel en printkop bevochtigen wanneer de printer uit is, Voorkom mondstuk verstopping |
Inkttoevoersysteem
1.5L grote capaciteit en secundaire car-tridges, automatisch tekort aan inktalarm. Houd de inkttoevoer stabieler. |
Antibotsingsapparaat
Antibotsingsapparaat voor printkop, voorkomt dat de printkop raakt en een goede werking veroorzaakt |
Wat is een plotterprinter?
een plotterprinter was het eerste uitvoerapparaat voor het afdrukken van afbeeldingen en grote technische tekeningen. Tegenwoordig wordt het een grootformaatprinter of grootformaatprinter genoemd.
Een plotterprinter is de term voor een printer die wordt gebruikt om vectorafbeeldingen af te drukken. Een computerhardwareapparaat dat een briefpapier-schrijfinstrument gebruikt om ononderbroken lijnen op mediapapier te tekenen, in plaats van een reeks stippen zoals een traditionele tonerprinter. Plotterprinters zijn complexer omdat ze bij het afdrukken hoogwaardige tekeningen produceren. Ideaal voor het afdrukken van blauwdrukken, kaarten en diagrammen. In combinatie met computerontwerptoepassingen produceren deze printers lijntekeningen sneller en nauwkeuriger en zijn ze het meest geschikt voor grafisch creatieve bedrijven zoals architectuur, engineering en andere CAD-tekeningen.
Plotters met inkjet CAD-technologie zijn het meest voorkomende type plotter, maar er zijn twee hoofdtypen plotterprinters: flatbedplotters en drumplotters. Een drumplotter is een penplotter die medium papier rond een drum wikkelt.
De trommel draait om de ene richting van de plot te produceren, en vervolgens geeft de penfilm de andere richting. Een tabletplotter is een digitale plotter die werkt door middel van een arm die een pen over het papier beweegt, precies het tegenovergestelde van een drumplotter.
![]() |
![]() |
![]() |
|
Stap 1 Ontwerp afbeelding op software of klantontwerp ontvangen |
Stap 2 Zet materiaal op printer |
Stap 3 De Maintop/RIP/PP-software om de afdruk te voltooien |


Populaire tags: een plotterprinter, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, prijs, goedkoop, korting kopen
Een paar
24 plotterprinterVolgende
Printerplotter 180cmAanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk
















